de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-business.pl/

SKŁADKI NA GEWERBE

 

Wysokość składek ubezpiecenia GEWERBE w Niemczech.

 

Czy wiesz, że jeżeli cel pobytu w Niemczech jest związany z działalnością zawodową lub prowadzeniem firmy mamy obowiązek posiadać niemieckie ubezpieczenie zdrowotne od momentu przekroczenia granicy. W tym przypadku karta EKUZ nie ma racji bytu i będziemy traktowani w przypadku kontroli jako osoby podlegające karom finansowym lub deportacji do kraju. Planujesz założenie gewerbe – samodzielnej działalności w Niemczech? dowiedz się już dziś u doradcy ubezpieczeniowego eurokv.de jak pozyskać niedrogie ubezpieczenie zdrowotne dla gewerbe. Oferta niemieckich ubezpieczalni w tym zakresie jest bardzo szeroka: mamy tu dostęp do ubezpieczenia państwowego w jednej z ponad 100 państwowych kas chorych działających na terenie całych Niemiec oraz spełniającego warunki ustawy o ubezpieczeniach ubezpieczenia prywatnego, dostępnego w towarzystwach ubezpieczeniowych na terenie całych Niemiec.

Możesz wybrać albo ubezpieczenie ustawowe albo prywatne. Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech zapewnia pokrycia kosztów leczenia w przypadku choroby. Do niektórych świadczeń jest ustawowo określona wysokość udziału własnego w ramach współuczestniczenia w kosztach która wynosi 10% kosztów – standardowo jest to 10 €. Ubezpieczenie prywatne Jest przeznaczone przede wszystkim dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą (Gewerbe) i jest znacznie bardziej korzystne dla polskich przedsiębiorców.

Zapytaj już dziś konsultanta ubezpieczeniowego eurokv.de o tanie ubezpieczenie zdrowotne dla Twojej gewerbe w Niemczech.

 

Firma w Niemczech

Polecane linki:

tanie-ubezpieczenia

handel-w-internecie

Posiadasz Gewerbe?

Działalność gospodarcza

 

                                  Firma w Niemczech                                                                   ubezpieczenie                                                                 

                              Jak_założyć_własną_firmę_w_Niemczech                                                      ile_kosztuje_ubezpieczenie_w_niemczech_na_gewerbe                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.