de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-business.pl/

FIRMA W NIEMCZECH BEZ UBEZPIECZENIA

Brak ubezpieczenia GEWERBE w Niemczech.

 

Własna firma w Niemczech? Ależ to doskonały pomysł ! Własna firma w Niemczech bez ubezpieczenia zdrowotnego? Nawet o tym nie myśl. Twoja kariera skończy się szybciej niż myślisz i jeszcze narazisz się na wysokie koszty leczenia idące nawet w tysiące euro. Od 2009 roku każda osoba, która mieszka lub wybiera się do Niemiec na pobyt - bez względu na charakter pobytu turystyczny czy zawodowy ma obowiązek posiadania aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Wszystkim rodakom z Polski planującym otwarcie własnej firmy w Niemczech nasi konsultanci ubezpieczeniowi z eurokv.de od lat tłumaczą: ta pozorna oszczędność 30 czy 50 € może Cię kosztować nawet bankructwo rodziny. Wykup już dziś niedrogie ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech i ciesz się spokojem ducha i dostępem do niemieckiej służby zdrowia na wypadek choroby lub pobytu w szpitalu. W eurokv.de mamy szeroką ofertę ubezpieczeń tak państwowych jak prywatnych. Wyboru ubezpieczenia dokonamy wspólnie w zależności od Twojej sytuacji rodzinnej, materialnej i stanu zdrowia. Nie obawiaj się, z nami wybierzesz idealnie skrojone na miarę ubezpieczenie zdrowotne, które uchroni Cię od dodatkowych kosztów leczenia i zapewni legalność działania Twojej firmie w Niemczech.

Czekamy na Ciebie eurokv.de z Twoim tanim ubezpieczeniem.

 

Carebiuro

Polecane linki:

Firma budowlana a podatki w Niemczech

Gewerbe w Niemczech

Nowoczesne ubezpieczenia

Obowiązek posiadania tytułu mistrza

 

                      Koszty Gewerbe                                                                                   rozliczenia vat

               https://carebiuro.de/pdf/cb/Koszty_Gewerbe_w_Niemczech.docx_pup.pdf                                                                  https://carebiuro.de/pdf/servicevat/rozliczenia_vat_e-commerce_2_pup.pdf                                                                                                                                                                          

 

 


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.