de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-business.pl/

Firma budowlana rejestracja w Aachen

Carebiuro

GEWERBE budowlane - rejestracja w Aachen

 

Polacy, którzy decydują się na przeniesienie do Niemiec znajdują zatrudnienie w wielu branżach. Do najbardziej popularnych należy od lat branża budowlana. Branża budowlana w Niemczech jest stabilna i odporna na wahania koniunktury. Gdziekolwiek nie spojrzeć rosną budowy, nieźle ma się też branża remontowo-wykończeniowa.  Notowania ekonomiczne jasno wskazują,  że także w najbliższych latach sektor budowlany będzie notował stabilny wzrost. W ostatnim czasie liczba zleceń w tym sektorze gospodarki rośnie o około 4% rocznie a ogromna liczba nowych inwestycji jest tak duża, że niemieckie firmy mają problemy ze znalezieniem pracowników i usługodawców. Branża budowlana jest bezwzględnie polską specjalnością w Niemczech.

 

JAK ZAŁOŻYĆ FIRMĘ BUDOWLANĄ W NIEMCZECH?

 

Jeżeli nie wiesz jak założyć firmę budowlaną w Niemczech, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, których znajdziesz w polskim biurze w Aachen. Nasi pracownicy doradzą jak to zrobić lub przy minimalnym Twoim wkładzie w postaci okazania dowodu osobistego załatwią wszystkie formalności związane z rejestracją firmy budowlanej w Niemczech. Zapraszamy do polskiego biura w Aachen. Co jest niezbędne do prowadzenia działalności budowlanej legalnie w Niemczech?

Meldunek – gwarantujemy umowę użyczenia adresu zameldowania w Aachen lub dowolnym miejscu w Niemczech – ten jest niezbędny do założenia firmy budowlanej w Niemczech. Meldunek w Niemczech możesz uzyskać wynajmując lokal, mieszkanie , lub korzystając z umowy użyczenia adresu zameldowania, który dajemy Ci w pakiecie z obsługą administracyjną i korespondencji przychodzącej na Twój niemiecki adres firmowy.

Rejestracja gewerbe dla budowlanki, działalność dla budowlanki w Aachen lub dowolnym adresie w Niemczech oraz rejestracja w Handwerkskammer, Rejestracja w urz. Skarbowym by osiągnąć Steuernummer oraz Freistellung. Rejestracja odbywa się zazwyczaj w ciągu  24 h od momentu dostarczenia do naszego biura dokumentów - wszystko poprzez email.

Na co jeszcze możesz liczyć w polskim biurze w Aachen?

 

OFERTA ZA ZERO € !

Przeniesienie – 0 €

Nowa rejestracja – 0 €

Złożenie dokumentów do rejestracji Stuernummer 0 €

 

Rejestrując firmę w Niemczech lub pracując tam koniecznie musisz mieć ubezpieczenie zdrowotne, ponieważ w Niemczech jest ono obowiązkowe. Za brak ubezpieczenia grożą wysokie kary, a koszty leczenia musisz pokryć sam i mogą to być bardzo wysokie kwoty.

Nasze ubezpieczenie zdrowotne zapewnia:

Ubezpieczenie OC:

Ubezpieczenie wypadkowe:

W polskim biurze w Aachen dostaniesz Ubezpieczenie zdrowotne już od 30 €

Dla branży budowlanej / przemysłu / zameldowanych w Niemczech od 55 €

Polscy księgowi i doradcy ubezpieczeniowi połączonego zespołu polskiego biura w Aachen zadbają o podstawowe obowiązki, jakim podlega wobec niemieckiego systemu polski przedsiębiorca. Mamy siedzibę w Aachen ale działamy na terenie całej Unii Europejskiej.

Zachęcamy do współpracy. Wszystkie konsultacje z doradcami podatkowymi i ubezpieczeniowymi w polskim biurze w Aachen są niezobowiązujące i w pełni bezpłatne.

 

gewerbe budowlane w Niemczech

Polecane linki:

 

 

                       VAT NIEMCY rejestracja podatkowa                                                       KRUS a Gewerbe w Niemczech

                               https://carebiuro.de/pdf/officevat/VAT_NIEMCY_rejestracja_podatkowa.docx_pup.pdf                                                                 https://carebiuro.de/pdf/ekv/KRUS_a_gewerbe_w_Niemczech.docx_pup.pdf                                                                                                                                                                                                                        


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.