de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-business.pl/

Przeniesienie gewerbe – gewerbe w Aachen

Carebiuro

Przenieś swoja firmę do Aachen

 

Gdzie szukać pomocy profesjonalistów od administracji, biznesu i księgowości jeżeli prowadzę firmę w Aachen? Jak dogadać się z urzędnikami niemieckimi, jak przenieść lub jak założyć firmę, jak ogarniać podatki i finanse nie znając niemieckiego i tutejszych przepisów. Jak dokonać uznania naszych dyplomów, świadectw czy certyfikatów by móc legalnie zarejestrować firmę w Niemczech lub rozpocząć legalną pracę. Rozwiązanie jest bliżej niż myślisz – w polskim biurze w Aachen.

Znajomość przepisów prawa gospodarczego, podatkowego czy umiejętność sprawnego poruszania się w obszarze rozliczania księgowego podatków wymaga zaawansowanej wiedzy i wysokich kompetencji z zakresu podatków.

Możesz spróbować swoich sił – samodzielnie próbować nostryfikować dyplom, założyć firmę, zarejestrować się jako podatnik w Niemczech a następnie samodzielnie prowadzić księgowość i podatki ale z całym szacunkiem – może to zająć Ci zbyt wiele czasu, który możesz poświęcić na prowadzenie działalności, z której chcesz czerpać przychody w Niemczech. Kwestie organizacyjne, finansowe i podatkowe pozostaw specjalistom z polskiego biura w Aachen.

 

Co jest potrzebne by zarejestrować firmę lub zacząć legalnie pracować w Niemczech?

 

Oprócz skompletowania niezbędnych dokumentów – ich listę przedstawiamy poniżej, musimy dokonać uznania naszych świadectw czy certyfikatów na gruncie niemieckim.

Do rejestracji firmy w Niemczech będziesz potrzebować:

 

JAK UZNAĆ NASZE ŚWIADECTWA I CERTYFIKATY ZAWODOWE W NIEMCZECH?

 

Jeżeli nie wiemy jak przenieść naszą firmę do Niemiec albo uzyskać nostryfikację czy uznanie dokumentów potwierdzających nasze kompetencje czy doświadczenie zawodowe warto to zlecić polskiej firmie w Aachen. Zgodnie z przepisami rozpoczęcie pracy czy działalności w Niemczech wymaga uznania świadectw, koncesji czy dyplomów. Wymóg taki dotyczy prawie wszystkich branż, w których pracują lub prowadzą firmy Polacy w Niemczech. Uznawaniem świadectw oraz dyplomów w Niemczech zajmują się do tego powołane są urzędy w poszczególnych niemieckich landach. Co ciekawe, Twoje kwalifikacje uznane w jednym landzie wcale nie muszą być zaakceptowane w innym regionie Niemiec. Powierz to zadanie specjalistom z polskiego biura w Aachen by zyskać na czasie i być pewnym, że zostanie to załatwione profesjonalnie bez zbędnych formalności.

 

Jeżeli masz już uznane dokumenty w Niemczech możesz zabrać się za procedurę rejestracji firmy. Na jaką pomoc w tym zakresie możesz liczyć ze strony polskiego biura w Aachen.

 

SUPER OFERTA W POLSKIM BIURZE W AACHEN !

Przeniesienie firmy 0 €

Nowa rejestracja firmy 0 €

Złożenie wniosku w Twoim imieniu do urzędu o Stuernummer 0 €

 

rejestracja firmy w Niemczech

 

 

Polecane linki:

Zameldowania w Niemczech

MAM JUŻ GEWERBE

Rejestracja polskiej firmy w Niemczech

Tytuł mistrzowski w Niemczech


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.