de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-business.pl/

JAKA KARA ZA BRAK UBEZPIECZENIA NA GEWERBE

Kary za brak ubezpieczenia firmy w Niemczech

 

Obowiązkowi ubezpieczeniowemu w Niemczech podlega każdy mieszkaniec Niemiec zameldowany na ich terenie i tam mieszkający. Przepis ten dotyczy także cudzoziemców przebywających tam w celach zarobkowych ponad 3 miesiące i zameldowanych na terenie Niemiec a więc właścicieli gewerbe. Czy wiesz jak opłakana w skutkach może być Twoja decyzja o nie płaceniu składek na ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech gdy prowadzisz tam firmę gewerbe? Nie dość, że będziesz zmuszony do spłaty składek wstecz z odsetkami to może Cię czekać brak zleceń od niemieckich kontrahentów, którzy oczekują byś był ubezpieczony.

Unikniesz konsekwencji kupując tanie ubezpieczenie zdrowotne w eurokv.de. Do wyboru masz 2 rodzaje ubezpieczenia zdrowotnego – możesz wybrać ubezpieczenie w państwowej kasie chorych lub ubezpieczyć się prywatnie.

 

Dotkliwe konsekwencje finansowe i prawne dla opiekunek bez ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech:

 

Dowiedz się już od doradcy ubezpieczeniowego eurokv.de jak szybko i bez zbędnych formalności wykupić niedrogie a skuteczne ubezpieczenie zdrowotne dla właściciela gewerbe w Niemczech. Twoje tanie ubezpieczenie zdrowotne jest w eurokv.de.

 

Rejestracja Gewerbe w Niemczech

Polecane linki:

Brak ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

PODATEK DOCHODOWY

Freistellung jak uzyskać

EU Kindergeld


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.